Symbol recyklácie a papierové obaly, akcentujúcú ekologický prístup k oralnej hygiene

Misia udržateľnosti

Pomáhame ľuďom, aby si boli istí zdravím svojej ústnej dutiny po celý život tým, že spolupracujeme s odborníkmi, aby sme zlepšili každodenné návyky starostlivosti o ústnu dutinu prostredníctvom vzdelávania a podpory.

Naším cieľom je znížiť výskyt problémov, ktorým sa dá predísť, pomocou vedy a našich odborných znalostí, aby sme pomohli ľuďom účinne a bezpečne sa starať o ich zdravie. Vždy sa snažíme, aby zloženie a balenie našich produktov rešpektovalo planétu.

  • Partnerstvo s odborníkmi

    Odborníci sú jadrom toho, kým sme: pomáhame vzdelávať budúcich odborníkov na univerzitách a spolupracujeme s odborníkmi na rozvoji a zlepšovaní našich vedeckých poznatkov s jedným spoločným cieľom: lepšie zdravie ústnej dutiny pre všetkých.

  • Zdravie ústnej dutiny a veda

    Základom všetkého, čo robíme, je pomôcť ľuďom s ich každodennými problémami so zdravím ústnej dutiny ako sú zubný kaz, bolesť citlivých zubov, erózia zubnej skloviny a žltnutie zubov. Vďaka tomu môžu žiť svoj život naplno a vyrovnane.

  • Vzdelávanie a starostlivosť

    Dávame ľuďom istotu v starostlivosti o zdravie ich ústnej dutiny: poskytujeme rady, odpovedáme na otázky a zdieľame naše znalosti so všetkými. Zameriavame sa na oblasti, kde nás ľudia potrebujú: v školách pri vzdelávaní detí, v teréne na zabezpečenie starostlivosti a na spoluprácu s charitatívnymi/mimovládnymi organizáciami av zubných ordináciách na zabezpečenie tej najlepšej starostlivosti.